Individualaus namo statyba

 Atsiųsti PDF formatu

Atlikti darbai:
Namo sienų, stogo, fasado įrengimas

Darbų apimtis:
 220 kv.m. namo pastatymas

Darbų atlikimo metai:
2020, Vilniaus raj., Antežeriai.

Pastato paskirtis:
Individualus namas

Kiekvienas projektas yra individualus ir jam optimalus sprendimas surandamas ne tik tiesmukai skaičiuojant pagal brėžinį, bet ir detaliau išdiskutavus kliento vizijas, pasidalinant abipusia patirtimi.

 Atsiųsti PDF formatu

Įrengėme gana populiarų tarp mūsų tautiečių dvišlaičio namo stogą su frontonine siena.
Pradžioje frontoninė siena buvo paskaičiuota mūrinė, tačiau įsigilinus į projektą su santvaromis galėjome pasiūlyti sprendimą, kuriuo stogo konstrukciją apjungėme su frontonine siena, o santvarų apatinės templės tapo laikančioji konstrukcija luboms ir apšiltinimo medžiagai.
Taip sumažinome tiek darbų apimtis objekte, tiek kliento išlaidas.
Dengdami namų stogus susiduriame su daugeliu klientų klausimų – kokias rinktis stogo dengimo medžiagas, kurios geriausios, pigiausios, brangiausios, kokias rekomenduotume.
Ir šis klausimas nėra vienareikšmis, nes skirtingiems stogams, skirtingi sprendimai, todėl pasidalinti savo patirtimi galime tik įvertinę konkretaus stogo projektą.
Štai šiame projekte, įvertinus pasirinktą stogo nuolydį ir dangą, montuojame itin tvirtą ir atsparę difuzinę plėvelę Riwega Protector Head FH330 su lipniais kraštais.
Kodėl pasirinktas toks sprendimas aiškina mūsų partnerių atstovas iš Euremsta Tadas.
 Atsiųsti PDF formatu

Nesvarbu ar statote naują namą, ar renovuojate seną, tačiau keičiantis sezonui visi mes skubam greičiau ‚palyst‘ po stogo.
Uždengtas stogas leis apsaugoti sienų konstrukciją nuo lietaus ir tęsti tolimesnius statybos darbus.
Renkantis namo stogą daug diskutuojama, kokią konstrukciją, plėvelę, dangą, šiltinimo medžiagą pasirinkti, kas gali atlikti darbus?
 Atsiųsti PDF formatu

Šiame video, tęsiame stogo dengimo etapų pristatymą ir kalbiname

Ruukki stogai Baltijos šalių marketingo vadovą Mantą, kuris pristato šių dienų individualių namų stogų tendencijas ir praktinius Ruukki plieninės dangos dengimo aspektus.
Džiaugiamės, kad mūsų klientas pasirinkto Ruukki Classic C dangą, kuriai suteikiama 50 metų techninių savybių ir 25 metų estetinių savybių garantija.
error: Negalima kopijuoti!