Namas Lindiniškėse

 Atsiųsti PDF formatu

Atlikti darbai:
Namo sienų, stogo, fasado įrengimas

Darbų apimtis:
 ______ kv.m. namo pastatymas

Darbų atlikimo metai:
2021, Vilniaus raj., Lindiniškės

Pastato paskirtis:
Individualus namas

Individualaus namo statyba
Didelės idėjos gali būti įgyvendinamos ir mažame name.
Maži namai gali būti nepaprastai gražūs ir jaukūs, o jų projektams reikia mažiau medžiagų statyboms, statybos trunka trumpiau, mažesnės statybų išlaidos, mažesnė kvadratūra reikalauja mažiau šildymo išlaidų.
Nedidelės kvadratūros namui pastatyti reikalinga ir mažesnė statybininkų komanda.
Nors žmonių ir reikia mažiau, jie turi būti patikimi ir gerai išmanyti savo darbą, kad visi darbai būtų atlikti kokybiškai.
Net ir mažo namo statyba yra nuoseklus ir atsakingas darbas.
Tai pagrindinės namo konstrukcijos montavimas, stogo dengimas, fasado šiltinimas bei daugybė kitų darbų, kurie yra atliekami atsižvelgiant į namo projektą ir Jūsų pasirinktas statybines medžiagas.
Jeigu neturite daug patirties statybose ir norite, kad net ir nedidelės kvadratūros namukas būtų pastatytas tvarkingai rekomenduojame rinktis patikimus rangovus, kurie padėtų jums paskaičiuoti namo statybos išlaidas pagal parengtą projektą ir atliks darbus pagal iš anksto sutartą sąmatą.
Prieš kelis dešimtmečius populiarūs sprendimai, dabar pakeisti racionalesniais, efektyvesniais, reikalaujančiais mažiau sąnaudų, bei pinigų.
Vis rečiau ir rečiau pamatome projektus didelių, du, tris aukštus turinčių namų. Lietuviai vis dažniau atsisako rūsio, baseino, balkono, miegamajam ar pramogoms skirtų didžiulių patalpų.
Namo architektūrai renkasi kompaktiškesnes, paprastesnes, minimalistines namo formas, tačiau išlaikančias naujovišką, bei patrauklią namo išvaizdą.
Architektai pastebi, kad vis labiau linkstama prie skandinaviškos kultūros akcentų.
Turbūt reti naujakuriai nesvajoja apie gražų, elegantišką, kelių šlaitų stogą!
Tik daugelį gąsdina kalbos apie sudėtingą jo įrengimą.
Ankstesniais laikais, kai stogo konstrukcijos buvo tveriamos vietoje iš atvežtos medienos, ją supjauti ir tiksliai, tvirtai sutverti daugiašlaičiam stogui buvo kas veikti net ir patyrusiems meistrams.
Dabar technologijos pasikeitusios ir gamykloje pagamintas santvaras sutverti objekte daug paprasčiau, todėl keturšlaitis stogas itin išpopuliarėjo.
Būtent šio stogo tipo pasirinkimo tendencija atkreipė mūsų dėmesį naujų, individualių namų, projektuose. Keturšlaičio stogo galutinė konstrukcija suformuoja plačių matmenų piramidę, kuri ne tik įspūdingai atrodo savo išvaizda, bet kartu yra tvirta ir atspari gamtos stichijų apkrovoms.
Stogo formos pasirinkimas, bei konstrukcijos surinkimas svarbūs namo statybos žingsniai.

Vieno aukšto, tvarkingai išplanuotame būste viskas yra patogiai pasiekiama. Name nėra laiptų, todėl sutaupoma ne tik išlaidos jiems įrengti, bet nereikia jaudintis ir dėl saugumo, ypač dėl vaikų ar sinjorų.

Taip pat reikia mažiau santechnikos, sutaupote perdangos, bei kamino įrengimo požiūriu.

error: Negalima kopijuoti!