Naujoji Anglija 2.0

 Atsiųsti PDF formatu

Atliekami darbai:
Sienų mūras, stogo darbai

Darbų atlikimo metai:
2021, Vilnius, Kalnėnai

Užsakovas:
UAB „Naujoji Anglija“

Pastato paskirtis:
Gyvenamieji pastatai

Prieš keletą metų prisidėjome prie projekto „Naujoji Anglija“ stogo, fasado apšiltinimo ir apdailos sistemų montavimo darbų. Šiais metais norime pasidžiaugti, kad nuo pat pamatų, galime prisidėti prie projekto tesinio „Naujoji anglija 2.0“.

Nors mieste gyvenantys žmonės vis dar dažniau renkasi butus, kotedžai savo augančiu populiarumu juos vejasi. Toks tarpinis variantas tarp namo ir buto, traukia tiek šeimas su atžalomis, tiek po vieną ar poroje gyvenančius žmones.

Pastebėjome, kad dažniausiai tokią vartotojų įvairovę lemia tai, jog kotedžo tipo būstą galime rasti įvairiose miesto lokacijose. Anksčiau kotedžai dažniau buvo statomi už miesto, tačiau dabar didelė jų pasiūla atsiradusi ir miesto ribose, miegamuosiuose rajonuose, o gerai paieškojus jų galima rasti ir netoli miesto centro.

Bendraudami su klientais dažnai išgirstame, kad kotedžą vietoj buto dažnas renkasi dėl didesnio ploto, lankstesnio išplanavimo, atskiro įėjimo ar nuosavo kiemo. Taip pat dėl vienos iš šių dienų aktualijų, parkavimosi. Dažnai į kotedžo kainą būna įskaičiuota ir viena ar dvi parkavimo vietos, kurios, po darbo, leidžia nebesukti galvos apie laiką, sugaištą ieškant vietos automobiliui.

Jau nebenustembame jeigu išgirstame, kad žmogus skiriantis mažesnį biudžetą statyboms, mieliau renkasi kotedžą, nei namą. Tokiam pasirinkimui dažnai įtaką daro ir noras gyventi arčiau miesto, galimybė administravimo ir remonto darbų kaštus dalytis su kaimynais. Taip pat mažesnis plotas reiškia mažiau tvarkymosi ir aplinkos priežiūros, o projektuose dažnai būna geriau išvystyta kelių, gatvių ir bendrų erdvių infrastruktūra.

Perkant būstą svarbu išanalizuoti kiekvieną būsto tipą ir sprendimą priimti atsižvelgiant į konkrečius poreikius. Kotedžo universalumas labai patraukli alternatyva kitiems dviem būstams, tačiau jeigu vis dar dvejojate savo pasirinkimu, klausimai specialistams gali padėti apsispręsti dėl būsto tipo.

error: Negalima kopijuoti!