Pramoninės paskirties pastatas

 Atsiųsti PDF formatu

Atlikti darbai:
Stogo ir fasado apšiltinimo ir apdailos sistemų montavimas

Darbų apimtis:
7500 kv.m. stogo pakloto montavimas
750 kv.m. daugiasluoksnės poliuretano plokštės

Darbų atlikimo metai:
2020, Vilniaus raj., Skaidiškės

Partneriai:
UAB „Architectonice et designatio“

Pastato paskirtis:
Pramoniniai pastatai

Pramonininės paskirties pastatų statyba – tai didelės apimties statybos projektai bei unikalūs projektavimo sprendimai, leidžiantys užtikrinti ilgalaikius rezultatus. Tik gerai organizuota, patyrusi ir profesionali statybos specialistų komanda, pasitelkusi modernias technologijas ir ekspertus, įgyvendins sudėtingus ir išskirtinius projektus.

Pramoninės paskirties pastatų statytojai organizuoja ir vykdo įvairių projektų valdymą: pramoninės, gamybinės, komercinės bei visuomeninės paskirties objektų statybą.

Tinkamas projektavimas bei gerai organizuotas statybų procesas – kelias į kokybišką ir savalaikį statybų užbaigimą.

Pramoninės paskirties pastatų statybose plačiai naudojamos šiuolaikiškos daugiasluoksnės kompozicinės plokštės, vadinamos ,,sandwich’’ (angl. sumuštinis). Jos skirtos:

  • Vidaus pertvaroms;
  • Stogų ir sienų išorinėms atitvaroms;
  • Luboms.

Daugiasluoksnė plokštė – tai gamykloje paruoštas elementas, sudarytas iš dviejų plieno lakštų. Tarp jų yra izoliacinis užpildas. Jis gali būti iš poliuretano, putplasčio, mineralinės vatos ir kitų medžiagų. Poliuretano užpildas yra nestoras, užtikrinantis tinkamą šilumos izoliaciją.

Pagal techninius reikalavimus kiekvienam projektui parenkamos individualios daugiasluoksnės plokštės. Jų privalumai yra sekantys:

  • Itin gera šiluminė varža;
  • Mechaninis atsparumas;
  • Greitas ir patogus montavimas;
  • Kokybiškos jungtys.

Sandwich plokščių panaudojimo galimybės yra labai plačios, tad didelės apimties pastatų statyba tapo greitesnė ir kokybiškesnė. O atsižvelgus į tokių pastatų aukštą energinę klasę bei sandarumą, mažesnes eksploatacijos išlaidas – pastato efektyvumas garantuotas.

Technologiškai sudėtingiausias stogo įrengimo etapas – plieninio stogo pakloto montavimas. Laikantieji profiliuoto plieno paklotai labai svarbus elementas, įrenginėjant sudėtingų statinių stogus.

Plieninio stogo pakloto montavimas nuo kitų konstrukcijų skiriasi mažesnėmis laiko sąnaudomis bei svoriu. Konstrukcinių savybių ir funkcionalumo dėka laikantieji paklotai tarnauja kaip laikančioji stogo konstrukcija, naudojami stogų ir sienų perdengimui. Montavimo metu pakloto technologija nereikalauja naudoti matavimo prietaisų.

error: Negalima kopijuoti!