Vievio kultūros centras

 Atsiųsti PDF formatu

Atlikti darbai:
Stogo ir fasado apšiltinimo ir apdailos sistemų montavimas.

Darbų apimtis:
1200 kv.m. – stogo montavimo darbai
1500 kv.m. – fasado darbai

Darbų atlikimo metai:
2019 – 2020
Elektrėnų sav., Vievis

Partneriai:
UAB HSC

Pastato paskirtis:
Negyvenamieji pastatai

APIE STOGO KONSTRUKCIJĄ

Išskirtinis ir labai įdomus santvarų projektas, kurių tarpatramis 13,5 metro, aukštis – 4 metrai!

Santvaros yra suporinamos ant žemės ir tuomet kranu keliamos į 8-10 metrų, kuriame jos yra montuojamos. Buvo itin svarbu pasiruošti pastolius atitinkamame aukštyje, kurie labai palengvino montavimo darbus.

Užkėlus santvarą ant stogo, apatinės dalys prie murloto prisegamos labai paprastai – ilgais konstrukciniais varžtais, kurie leidžia lengvai koreguoti pastatymo vietą, ir tik visiškai tiksliai pastačius santvarą tvirtinama kampais.

Viso santvarų bus panaudota 52 vnt. Jos tvirtinamos kas 1,8 m.

Šį kartą dėl didelio tarpatramio, įvertinus alternatyvius stogo konstrukcijos montavimo būdus, tai buvo ekonomiškiausias sprendimas.

Šioms santvaroms naudojama tik graduota – kalibruota mediena, ne žemesnės klasės nei C24. Mediena impregnuojama mirkymo būdu antiseptiku ir antipirenu apsauga nuo puvinį sukeliančio grybelio ir priešgaisrinė apsauga, klasė B-s2, d0.

APIE FASADO APDAILOS IR APŠILTINIMO SISTEMĄ

Ventiliuojamas fasadas – sprendimas visiems, norintiems ne tik šilumos, bet ir daugiau komforto savo namuose.

Tai visiškai kvėpuojantis, ekonomiškas ir puikiai atrodantis šiuolaikiškas fasadas, apsaugantis namus nuo pelėsio, triukšmo, šalčio, karščio ir kitų išorinių veiksnių, galinčių pakenkti namo konstrukcijoms ar Jūsų mikroklimatui.

Ventiliuojamas fasadas išsiskiria savo konstrukcija. Pirmiausiai prie sienos montuojama šiluminė izoliacinė medžiaga, pavyzdžiui vata, tuomet specialių profilių pagalba montuojama išorinė apdaila, paliekant ventiliacijai skirtą tarpą.

Šis tarpas suteikia galimybę išdžiovinti drėgmę, todėl negresia pelijimas, o išorinė apdaila apsaugo nuo vėjo, šalčio.  Karštą vasaros dieną susidaręs oro tarpas padeda išvengti sienos įkaitimo, dėl šios priežasties patalpose būna vėsiau nei naudojant įprastą tinkuojamą fasadą.

Ventiliuojamas fasadas išsiskiria savo konstrukcija. Pirmiausiai prie sienos montuojama šiluminė izoliacinė medžiaga, pavyzdžiui vata, tuomet specialių profilių pagalba montuojama išorinė apdaila, paliekant ventiliacijai skirtą tarpą. Šis tarpas suteikia galimybę išdžiovinti drėgmę, todėl negresia pelijimas, o išorinė apdaila apsaugo nuo vėjo, šalčio.  Karštą vasaros dieną susidaręs oro tarpas padeda išvengti sienos įkaitimo, dėl šios priežasties patalpose būna vėsiau nei naudojant įprastą tinkuojamą fasadą.

FAQ’s

KOKIA APŠILTINIMO MEDŽIAGA PANAUDOTA?

– Objekte fasadą apšiltinome Isover stiklo vata.

KOKIA FASADO APDAILA PANAUDOTA?

Apdailai pasirinkta EternitLietuva Dacora 40×40 apdailos plokštelės.

error: Negalima kopijuoti!